Hızlı Ulasım

 • KİVA HAN

  Kivahan, 1554 yılında İstanbul'da bugünkü adıyla Tahtakale olan Taht-ül Kale'de açılan dünyanın ilk kahve evidir. Tescilli markamız olan Kivahan, o günlerden günümüze gelen lezzetin ve kültürün devamlılığını sağlama, adına yakışır kalite ve güvencesini geleceğe ve dünyaya taşıma misyonu üstlenmiştir. Kivahan, tüm çalışmalarını, Almanya ve İngiltere’de eğitim almış Makine Yüksek Mühendisi Özen Demircioğlu önderliğinde yürütmektedir. Kendisi, yılın belli dönemlerinde dünyanın birçok ülkesinde yapılan hasatları ülkelerinde (Etiyopya, Yemen, Kenya, Brezilya gibi) takip ederek toplanmasından, kurutulup işlenmesine; stoklanmasından, gemilere yüklenmesine kadar geçen tüm safhalarında  bir hanım titizliği ile başında yer alır. Türkiye' de hiç uygulanmamış olan siparişten sonra kavurma yöntemiyle hizmet vererek bir ilke imza atmıştır. Ayrıca o güne kadar Türkiye'nin temsil edilmediği, Dünya Barista (kahve hazırlıyıcıları) Şampiyonasına, tüm organizasyonu ve sponsorluğu üstlenerek Türkiye'nin katılımını sağlayan, 'KahveYıldızları' adı altında Türkiye Şampiyonasını düzenleyen ilk firmadır.


  Kahve ağacından, fincanda sunulan kahvenize kadar her aşamasında en ince detaylara özen gösteren firmamız, tarihten gelen lezzeti, günümüzün en yüksek teknolojisiyle birleştirerek, ISO 9001 ve ISO 22000 belgeli tesisimizde hazırladığı, bayatlamayı önleyen son fincan kahveye kadar ilk günkü tazeliğini korumasını sağlayan, özel zipperli ambalajıyla sizlerin beğenisine sunmaktadır...
  Kivahan ayrıca Rancilio, Franke, Puly Caff, Motta gibi markaların Türkiye distribütörü olmakla birlikte, Electrolux, Brita, Monin gibi dünya çapında birçok seçkin markanın da bayiliğini yaparak cafe danışmanlığı hizmeti de vermektedir.


  Espresso tarzı çekirdek kahve üretiminde başlattığı sipariş sonrası kavurma, özel ambalaj vb. uygulamaları, Türk kahvesinde de aynı yöntemle yapmaktadır. Tüm felsefemiz MAKSİMUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ üzerine kurulmuştur.

  TL

Tüm Hakları Saklıdır.Copyright © 2013 MORKOZ Sosyal İşletmesi | İyilik İçin Sosyal İşletme.